O FIRMIE

Firma powstała w 2009 roku zrzeszając producentów pieczarek z okolic Siedlce. Łączna powierzchnia upraw wynosi 51 000 m2 Wielkość uprawy pozwala nam na zapewnienie stałych dostaw i realizację dużych kontraktów długoterminowych w ciągu całego roku kalendarzowego.

Ideą firmy jest zapewnienie szerokiej oferty sprzedaży świeżych pieczarek o najwyższej jakości wprost od producentów.

TECHNOLOGIA

Pieczarki rosną w nowoczesnych obiektach pieczarkarskich. Wszystkie uprawy prowadzone są na podłożach fazy III. Owocniki rosną w sterowanych komputerowo mikroklimacie zapewniając najlepsze efekty jakościowe. Systemy wentylacji posiadają możliwość chłodzenia, grzania, osuszania i nawilżania powietrza w hali uprawowej tak aby zapewnić w sposób ciągły optymalne warunki dla wzrostu świeżej pieczarki .

BEZPIECZEŃSTWO

Wszystkie zakłady produkcyjne usytuowane są one na obszarze wysoczyzny siedleckiej wśród terenów wiejskich z dala od dużych ośrodków przemysłowych zapewniając naturalność i bezpieczeństwo naszych pieczarek. Pieczarkarnie naszych członków posiadają certyfikaty GlobalGAP oraz HACCP.

JAKOŚĆ

Aby zawsze zapewniać najwyższe standardy produktu finalnego nasza firma nie skupuje pieczarek od producentów zewnętrznych skupiając się na własnej produkcji. Dzięki temu unikamy wielokrotnych przeładunków towarów co przekłada się na lepszą jakość pieczarek.

Wszystkie obiekty produkcyjne posiadają pomieszczenia chłodnicze. Pieczarki natychmiast po zbiorze trafiają do komór próżniowego schładzania gdzie w ciągu 15 minut temperatura wewnątrz owocników spada do 2 stopni Celsjusza. Pieczarki trafiają następnie do chłodni gdzie w kontrolowanej niskiej temperaturze oczekują na sprzedaż . Zachowanie tzw. "łańcucha chłodniczego" natychmiast po zbiorze aż do momentu dostawy do naszych klientów znacznie wydłuża wysoką jakość handlową naszych produktów.

R&J Sztandera Sopińscy Bożena i Grzegorz Koc

Wykonanie: SIGNUM studio interaktywne

© 2012 Grzybowy Raj Sp. z o.o.
Wszelkie prawa zastrzeżone

STRONA GŁÓWNA   О FIRMIE   OFERTA   PRODUCENCI   KONTAKT