OFERTA ŚWIEŻYCH PIECZAREK

Jako grupa jesteśmy w stanie zaoferować około 1100 ton tygodniowo świeżych pieczarek. W ofercie posiadamy białe oraz brązowe owocniki o różnej kalibracji i klasach jakościowych. Naszym klientom zawsze zapewniamy terminowość dostaw i niezmienną wysoką jakość .

Nie mamy żadnych tajemnic. Zapraszamy wszystkich klientów do rozmów, chętnie pokażemy nasze nowoczesne zakłady produkcyjne. Ciągły monitoring produkcji oraz certyfikacja zewnętrzna sprawia iż nasze pieczarki są zawsze świeże, zdrowe i bezpieczne. Jesteśmy w stanie dostosować się do pożądanej wielkości pieczarek oraz rodzaju opakowania jakie zażąda potencjalny odbiorca. Oprócz tradycyjnych plastikowych skrzynek 3 kg i niebieskich tacek proponujemy także nowe ekskluzywne opakowania tekturowe z informacją o wartościach odżywczych pieczarek.

W ofercie posiadamy również pieczarki myte i cięte w plastry, pakowane w różne rodzaje opakowań (torebki foliowe, tacki, skrzynki, w zależności od zapotrzebowania klientów).

Wszystkie nasze grzyby są zawsze schłodzone zaraz po zbiorze. Grupa posiada możliwość próżniowego schładzania pieczarki, co znacznie wydłuża jej jakość na półkach sklepowych.

RODZAJE OPAKOWAŃ:

Opakowanie plastikowe (czarna skrzynka), waga maksymalnie do 3 kg. Obecnie najbardziej ekonomiczny sposób pakowania pieczarek.

Opakowanie plastikowe (niebieska skrzynka), waga maksymalnie do 3 kg. Niebieski kolor skrzynki wspaniale kontrastuje z naturalna bielą owocników pieczarek zwiększając atrakcyjność handlową produktu.

Tacki niebieskie lub czarne 250-500 gram pakowane w plastikowe opakowania zbiorcze. Na życzenie klienta tacki mogą być foliowane oraz oklejone nalepką informacyjną.

Opakowanie tekturowe przeznaczone do ekskluzywnych sieci sklepów. W opakowaniu zbiorczym znajduje się 6 sztuk opakowań jednostkowych. W każdym z nich mieści się 750 gram pieczarek. Opakowania zbiorcze zawierają informację o wartościach odżywczych pieczarek, zawartości witamin i soli mineralnych. Na opakowaniach znajdują się stare ryciny przedstawiające przyrządzanie potraw z pieczarek.

R&J Sztandera Sopińscy Bożena i Grzegorz Koc

Wykonanie: SIGNUM studio interaktywne

© 2012 Grzybowy Raj Sp. z o.o.
Wszelkie prawa zastrzeżone

STRONA GŁÓWNA   О FIRMIE   OFERTA   PRODUCENCI   KONTAKT